INTERINFO SC

...business integrator

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home O firmie

INTERINFO

Firma InterInfo powstała w 1999 roku i od tego roku rozwija swoje usługi i produkty powiększając swoją bazę klientów. Na dzień dzisiejszy firma prowadzi kilka dużych projektów jednocześnie zajmując się usługami internetowymi. Pierwszą działalnością firmy były serwisy internetowe: serwis turystyczny, edukacyjny.

 

INTERNET

Nasze główne usługi internetowe to:

- tworzenie serwisów internetowych - oparte głownie na rozwiązaniach CMS, ale również małe wizytówki firm, wpisy reklamowe, akcje reklamy internetowej w tym na różnych platformach medialnych.

- hosting i kolokacja danych. Serwery są połączone do internetu połączeniami 8Gb redundantnie, co za tym idzie gwarantują stabilną pracę i dostępność usług. Klient na dostęp do indywidualnego panelu administracyjnego, w którym może zarządzać własnym wykupionym kontem, skrzynkami email, danymi, ftp, bazy danych

- rejestracja domen oraz zarządzanie nimi, tak, aby nie przegapić konieczności ich przedłużenia.

- analiza stron www, analiza możliwości pozycjonowania, konsultacje dotyczące przygotowania strony i jej dalszego utrzymania.

- reklama internetowe oparta na pozycjonowaniu, linkach sponsorowanych (w tym w wielu naszych własnych portalach), czy reklama oparta na reklamie kontekstowej.

 

OPROGRAMOWANIE

Tworzymy oprogramowanie na życzenie klientów. Specjalizujemy się w oprogramowaniu wymiany oraz analizy danych.
W ramach wykonanych prac tworzymy wiele opcji dodatkowych: automaty SMS, portale aukcyjne czy CRM.

 

EDI i e-Faktura

Jednym z najnowszych rozwiązań oferowanych przez naszą firmę jest wykorzystanie internetu do wymiany danych pomiędzy firmami. Celem jest tworzenie kompletnych łańcuchów dostaw lub też powiązań biznesowych opartych o stałe umowy współpracy pomiędzy podmiotami handlowymi, producentami i sieciami handlowymi etc. e-faktura jest zaledwie jednym z wielu komunikatów informacyjnych, którymi firmy się wymieniają.

 

Administracja

Jedną z naszych działalności jest bieżąca administracja zarówno sieciami jak i systemami. Specjalizujemy się w sieciach opartych o MS Windows Serwer - posiadamy stosowne certyfikaty.

 

 

Newsflash

Joomla! 1.5 - 'Experience the Freedom'!. It has never been easier to create your own dynamic Web site. Manage all your content from the best CMS admin interface and in virtually any language you speak.